Plugins - Jetpack Protect - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (539 entries)

en: %d threat found by Jetpack Protect | %d threats found by Jetpack Protect
nl[0]: %d bedreiging gevonden door Jetpack Protect
nl[1]: %d bedreigingen gevonden door Jetpack Protect

en: %s Back
nl: %s terug

en: %s Get help unlocking your site
nl: %s Krijg hulp om je site te deblokkeren

en: %s is not a valid command.
nl: %s is geen geldig commando.

en: %s must be a non-negative integer.
nl: %s moet een positief heel getal zijn.

en: %s must be a string.
nl: %s moet een string zijn.

en: %s wants to access your site’s data. Log in to authorize that access.
nl: %s wil toegang tot de gegevens van je site. Login om die toegang te autoriseren.

en: 100 subscribers
nl: 100 abonnees

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
nl: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Bekijk meer</a> informatie over de eigenaar van de verbinding en wat er defect raakt als je er geen hebt.

en: <p>Fees are only collected when you accept payments.</p>
                            <p>Fees are based on the Jetpack plan you have and are calculated as a percentage of your revenue from 10% on the Free plan to 2% on the Creator plan (plus Stripe fees).</p>
nl: <p>Kosten worden alleen geïnd wanneer je betalingen accepteert.</p>
                            <p>De kosten zijn gebaseerd op het Jetpack abonnement dat je hebt en worden berekend als een percentage van je inkomsten, van 10% voor het gratis abonnement tot 2% voor het Creator abonnement (plus Stripe kosten).</p>

en: <p>It’s essential to regenerate Critical CSS to optimize your site speed whenever your HTML or CSS structure changes. Being on top of this can be tedious and time-consuming.</p>
    								 <p>Boost’s cloud service can automatically detect when your site needs the Critical CSS regenerated, and perform this function behind the scenes without requiring you to monitor it manually.</p>
nl: <p>Het is van groot belang om kritieke CSS te herstellen om de snelheid van je site te optimaliseren wanneer je HTML of CSS structuren veranderen. Het is een lastig klusje en kost tijd om hier bovenop te zitten.</p>
    								 <p>De clouddienst van Boost kan automatisch vaststellen of de kritieke CSS van je site hersteld moet worden en voert deze functie op de achtergrond uit zonder dat je het in de gaten hoeft te houden.</p>

en: <p>Paid customers get dedicated email support from our world-class Happiness Engineers to help with any issue.</p>
    						 <p>All other questions are handled by our team as quickly as we are able to go through the WordPress support forum.</p>
nl: <p>Betaalde abonnees ontvangen speciale e-mailondersteuning van onze toonaangevende Happiness Engineers die bij elk probleem voor je klaar staan.</p>
    						 <p>Ons team behandelt alle andere vragen zo snel mogelijk met behulp van het WordPress ondersteuningsforum.</p>

en: <p>To enhance the speed of your site, with this plan you will need to optimize CSS by using the Manual Critical CSS generation feature whenever you:</p>
    								<ul>
    									<li>Make theme changes.</li>
    									<li>Write a new post/page.</li>
    									<li>Edit a post/page.</li>
    									<li>Activate, deactivate, or update plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Change settings of plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Upgrade your WordPress version if the new release includes core CSS changes.</li>
    								</ul>
nl: <p>Om de snelheid van je site te verbeteren, moet je met dit abonnement CSS optimaliseren door de functie voor het handmatig genereren van kritieke CSS te gebruiken wanneer je:</p>↵
    → → → → → → → → <ul>↵
    → → → → → → → → → <li>Thema wijzigingen aanbrengt.</li>↵
    → → → → → → → → → <li>Een nieuw bericht/pagina schrijft.</li>↵
    → → → → → → → → → <li>Een bericht/pagina bewerkt.</li>↵
    → → → → → → → → → <li>Activeert, deactiveert of update plugins die van invloed zijn op je site lay-out of HTML structuur.</li>↵
    → → → → → → → → → <li>De instellingen van plugins die van invloed zijn op je site lay-out of HTML structuur wijzigt.</li>↵
    → → → → → → → → → <li>Upgrade WordPress versie als deze nieuwe release CSS core wijzigingen bevat.</li>↵
    → → → → → → → → </ul>

en: <p>WordAds adds advertisements to your website. Start earning from your website traffic.</p>
                            <p>Over 50 internet advertisers — including Google AdSense & Adx, AppNexus, Amazon A9, AOL Marketplace, Yahoo, Criteo, and more — bid to display ads in WordAds spots.</p>
nl: <p>WordAds voegt advertenties toe aan je site. Begin met verdienen aan je site verkeer.</p>
                            <p>Meer dan 50 internet adverteerders - waaronder Google AdSense & Adx, AppNexus, Amazon A9, AOL Marketplace, Yahoo, Criteo en meer - bieden om advertenties weer te geven in WordAds spots.</p>

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
nl: <p>Je IP-adres <code>%2$s</code> is gemarkeerd wegens mogelijke veiligheidsschendingen. <a href="%3$s">Ontdek meer</a></p>

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
nl: <strong>Fout:</strong> wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten.

en: <strong>Error:</strong> The password cannot be a space or all spaces.
nl: <strong>Fout:</strong> het wachtwoord kan niet uit een spatie of allemaal spaties bestaan.

en: <strong>Error:</strong> The password matches new user data.
nl: <strong>Fout:</strong> het wachtwoord komt overeen met de nieuwe gebruikersgegevens.

en: <strong>Error:</strong> The password must be between 6 and 150 characters.
nl: <strong>Fout:</strong> het wachtwoord moet tussen de 6 en 150 karakters hebben.

en: <strong>Error:</strong> The password was found in a public leak.
nl: <strong>Fout:</strong> het wachtwoord is gevonden in een openbaar lek.

en: <strong>Error:</strong> The password was used recently.
nl: <strong>Fout:</strong> het wachtwoord is onlangs gebruikt.

en: <strong>Error</strong>: Invalid site ID.
nl: <strong>Fout</strong>: ongeldige site ID.

en: <strong>Error</strong>: The custom message is too long. Please keep it under 500 characters.
nl: <strong>Fout</strong>: het aangepaste bericht is te lang. Houd het onder 500 tekens.

en: <strong>Error</strong>: The user invitation email could not be sent, the user account was not created.
nl: <strong>Fout</strong>: de gebruikersuitnodigingsmail kon niet worden verzonden, het gebruikersaccount is niet aangemaakt.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong> This is used to combat spam when Jetpack’s Brute Force Attack Protection API is unavailable. Please use your browser’s back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
nl: <strong>Je hebt niet het juiste antwoord gegeven op de rekenoefening.</strong> Deze wordt gebruikt om spam te bestrijden als Jetpack Brute Force Attack Protection API niet beschikbaar is. Gebruik de terugknop van de browser om terug te keren naar het inlogformulier, klik op de knop ‘vernieuwen’ om een nieuwe rekenoefening te genereren en probeer opnieuw in te loggen.

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
nl: Een WordPress.com account is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Klik op de knop hieronder om in te loggen of een gratis WordPress.com account aan te maken.

en: A non-empty nonce must be supplied.
nl: Er moet een niet-lege nonce worden doorgevoerd.

en: Accept payment with PayPal for simple payments like eBooks, courses and more.
nl: Accepteer betalingen met PayPal voor eenvoudige betalingen zoals eBooks, cursussen en meer.

en: Access to scan on Cloud
nl: Toegang tot scannen op Cloud

en: Access to upcoming advanced features
nl: Toegang tot aankomende geavanceerde functies

en: Account not found. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nl: Account niet gevonden. Als je al een account heeft, zorg ervoor dat je verbonden bent met WordPress.com.

en: Account protection
nl: Account bescherming

en: Activate
nl: Activeren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating
nl: Aan het activeren

en: Activation failed. Plugin is not installed
nl: Activering mislukt. Plugin is niet geïnstalleerd

en: Activity Log
nl: Activiteiten log

en: Adaptive tone adjustment
nl: Adaptieve toonaanpassing

en: Add a Paywall to your content which lets your visitors read a section of your content before being asked to subscribe to continue reading.
nl: Voeg een paywall toe aan je inhoud waarmee je bezoekers een sectie van je inhoud kunnen lezen voordat ze gevraagd wordt om zich te abonneren om verder te lezen.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
nl: Een beheerder van dit blog moet de verbinding met Jetpack instellen.

en: An error has occurred when inviting the user to the site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitnodigen van de gebruiker naar de site.

en: An error has occurred when revoking the invite for the user.
nl: Er is een fout opgetreden bij het intrekken van de uitnodiging voor de gebruiker.

en: An error has occurred when revoking the user invite.
nl: Er is een fout opgetreden bij het intrekken van de gebruikersuitnodiging.

en: An error occurred disabling account protection.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitschakelen van accountbeveiliging.

en: An error occurred disabling the firewall.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitschakelen van de firewall.

en: An error occurred enabling account protection.
nl: Er is een fout opgetreden bij het inschakelen van accountbeveiliging.

en: An error occurred enabling the firewall.
nl: Er is een fout opgetreden bij het inschakelen van de firewall.

en: An unknown error occurred during installation
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens de installatie

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Advanced stats
nl: Geavanceerde statistieken

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Block spam without CAPTCHAs
nl: Blokkeer spam zonder CAPTCHA's

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Comment and form spam protection
nl: Bescherming voor spam op formulieren en reacties

en: Array of Product slugs
nl: Array van product slugs

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
nl: Je kunt zoals altijd contact opnemen met <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ons ondersteuningsteam</a> als je vragen hebt.

en: Attempted to send a new invitation to a user using an invite that doesn&#8217;t exist.
nl: Geprobeerd een nieuwe uitnodiging naar een gebruiker te sturen met een uitnodiging die niet bestaat.

en: Authentication code verification failed. Please try again.
nl: Authenticatie mislukt Probeer het nog eens.

en: Authentication code verified successfully.
nl: Authenticatiecode succesvol geverifieerd.

en: Authentication email resent successfully.
nl: Authenticatie e-mail succesvol opnieuw verzonden.

en: Auto CSS Optimization
nl: Automatische CSS optimalisatie

en: Automatic Critical CSS regeneration
nl: Automatisch regenereren van kritieke CSS

en: Automatic image size analysis
nl: Automatische afbeeldingsgrootte analyse

en: Automatic protection and rule updates
nl: Automatische bescherming en regelupdates

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
nl: Automatische scans en terugzetten met één klik zorgen ervoor dat je site de beveiligingsbedreigingen telkens een stap voor is.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
nl: * Onderhevig aan je gebruiks- en opslaglimiet.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
nl: Ontdek meer

[ctx: Backup Product Feature]
en: 10GB of backup storage
nl: 10GB opslagruimte voor back-up

[ctx: Backup Product Feature]
en: 30-day archive & activity log*
nl: 30 dagen archief & activiteiten log*

[ctx: Backup Product Feature]
en: One-click restores
nl: Terugzetten in één klik

[ctx: Backup Product Feature]
en: Real-time cloud backups
nl: Realtime cloudback-ups

en: Basic tools for a successful site
nl: Basisgereedschappen voor een succesvolle site

en: Between 6 and 150 characters
nl: Tussen 6 en 150 karakters

en: Blog is already registered
nl: Blog is al geregistreerd

en: Boost your website performance by merging and compressing JavaScript and CSS files, reducing site loading time and number of requests.
nl: Verbeter de prestaties van je site door JavaScript en CSS bestanden samen te voegen en te comprimeren, waardoor de laadtijd van de site en het aantal aanvragen worden verminderd.

en: Brute Force Protection cannot keep your site secure
nl: Brute force bescherming kan je site niet veilig houden

en: Brute force protection
nl: Brute force bescherming

en: Brute force protection could not be activated.
nl: Brute force bescherming kon niet worden geactiveerd.

en: Brute force protection could not be deactivated.
nl: Brute force bescherming kon niet worden uitgeschakeld.

en: Build better relationships with your customers and grow your business.
nl: Bouw betere relaties op met je klanten en laat je bedrijf groeien.

en: Build forms from prompts
nl: Formulieren bouwen vanuit prompts

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
nl: Kan niet omgaan met cookie omleidingen, aangezien headers al zijn verzonden.

en: Cannot parse URL %s
nl: Kan URL %s niet ontleden

en: Cannot use global flag on non-multisites
nl: De globale vlag kan niet worden gebruikt op niet-multisites

en: Check items against database
nl: Items vergelijken met database

en: Check plugin and theme version status
nl: Controleer plugin en thema versie status

en: Check your site performance
nl: Controleer je siteprestaties

en: Column mappings
nl: Kolomtoewijzingen

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
nl: Door komma's gescheiden lijst van extra velden die in de status moeten worden opgenomen.

en: Comma seperated list of product slugs that should be retrieved.
nl: Door komma's gescheiden lijst met product slugs die opgehaald moeten worden.

en: Comment IDs to include in Full Sync
nl: Opmerking ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Commercial use
nl: Commercieel gebruik

[ctx: Complete Product Feature]
en: CRM Entrepreneur
nl: CRM entrepreneur

[ctx: Complete Product Feature]
en: Newsletter and monetization tools
nl: Nieuwsbrief en gereedschap om geld te verdienen

[ctx: Complete Product Feature]
en: Stats (100K site views, upgradeable)
nl: Statistieken (100.000 siteweergaven, upgrade mogelijk)

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
nl: Uitgebreide sitebeveiliging, waaronder VaultPress Backup, Scan en Akismet Anti-spam.

en: Concatenate JS and CSS
nl: JS en CSS samenvoegen

en: Connect to WordPress.com
nl: Maak verbinding met WordPress.com

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connecting a WordPress.com account unlocks Jetpack’s full suite of features including secure logins.
nl: Door een WordPress.com account te koppelen krijg je toegang tot alle functies van Jetpack, waaronder beveiligde logins.

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Context for the Full Sync
nl: Context voor de volledige synchronisatie

en: Continue &rarr;
nl: Ga verder &rarr;

en: Continue for free
nl: Ga gratis door

en: Could not confirm migration.
nl: Kan migratie niet bevestigen.

en: Could not confirm new owner.
nl: Kan nieuwe eigenaar niet bevestigen.

en: Could not confirm safe mode.
nl: Kan veilige modus niet bevestigen.

en: Could not delete sync error option.
nl: Kan optie voor synchronisatiefout niet verwijderen.

en: Could not set this license key. Please try again.
nl: Kon deze licentiesleutel niet toepassen. Probeer opnieuw.

en: Craft stunning content, boost your subscriber base, and monetize your audience with subscriptions.
nl: Maak mooie content, verhoog het aantal abonnees en verdien geld aan je publiek met inschrijvingen.

en: Create a new password
nl: Maak een nieuw wachtwoord aan

en: Create content that stands out
nl: Maak content die écht opvalt

en: Custom Message
nl: Aangepast bericht

en: Daily automated scans
nl: Dagelijkse automatische scans

en: Daily automatic scans
nl: Dagelijkse automatische scans

en: Data Modules that should be included in Full Sync
nl: Gegevensmodules die in volledige synchronisatie moeten worden opgenomen

en: Dedicated email support
nl: Speciale e-mailondersteuning

en: Defer non-essential JavaScript
nl: Niet-essentieel JavaScript uitstellen

en: Deliver images from Jetpack's Content Delivery Network. Automatically resizes your images to an appropriate size, converts them to modern efficient formats like WebP, and serves them from a worldwide network of servers.
nl: Lever afbeeldingen aan van het Content Delivery Network van Jetpack. Past het formaat van je afbeeldingen automatisch aan een geschikt formaat aan, zet ze om naar moderne, efficiënte formats zoals WebP en levert ze aan vanuit een wereldwijd servernetwerk.

en: Detailed statistics about links leading to your site
nl: Gedetailleerde statistieken over links die naar je site leiden

en: Didn't get the code?
nl: Heb je de code niet ontvangen?

en: Discover and fix images with a suboptimal resolution, aspect ratio, or file size, improving user experience and page speed.
nl: Vind afbeeldingen met een ondermaatse resolutie, afbeeldingverhouding of bestandgrootte en repareer ze, waardoor de gebruikerservaring en paginasnelheid verbetert.

en: Do we want the checksum or object ids.
nl: Willen we de checksum of object id's.

en: Doesn't contain a backslash (\) character
nl: Bevat geen backslash (\)

en: Doesn't match existing user data
nl: Komt niet overeen met bestaande gebruikersgegevens

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een subdomein is van WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het leeg is.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het in het verboden array staat.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
nl: Domein `%1$s` heeft de controle is_usable_domain niet doorstaan omdat het een ongeldig top level domein gebruikt.

en: Draw your readers from one post to another
nl: Trek je lezers naar je berichten

en: Draw your readers from one post to another, increasing overall traffic on your site
nl: Trek je lezers naar je berichten, waardoor je meer verkeer krijgt op je site

en: Easily refine content to your liking
nl: Verfijn je inhoud eenvoudig zoals je dat wilt

en: Easy to navigate and use
nl: Eenvoudig te navigeren en te gebruiken

en: Effortlessly share content across social media. Right from within WordPress
nl: Deel inhoud moeiteloos op sociale media. Vanuit WordPress

en: Email request limit exceeded. Please try again later.
nl: Maximaal e-mailverzoek overschreden. Probeer het later opnieuw.

en: Enable improvements in one click
nl: Schakel verbeteringen in met één klik

en: End ID for the histogram
nl: Eind ID voor het histogram

en: Enhance your site with dozens of other features
nl: Verbeter je site met verschillende andere mogelijkheden

en: Enhance your writing and productivity with our AI suite
nl: Verbeter je schrijfvaardigheden en productiviteit met onze AI-producten

en: Enter verification code
nl: Voer verificatiecode in

en: Error Details: %s
nl: Foutdetails: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutdetails: Jetpack ID begint met een getal. Plaats dit foutbericht niet openbaar! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutdetails: Jetpack ID is leeg. Plaats dit foutbericht niet openbaar! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
nl: Foutdetails: Jetpack ID is geen scalair. Plaats dit foutbericht niet openbaar! %s

en: Error activating Jetpack module
nl: Fout tijdens het activeren van de Jetpack module

en: Error activating Jetpack plugin
nl: Fout tijdens het activeren van de Jetpack plugin

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
nl: Fout bij het verbinden met WordPress.com. Code: %1$s, %2$s

en: Error loading autoloader file for Jetpack Protect plugin
nl: Fout bij het laden van autoloader bestand voor Jetpack Protect plugin

en: Essential security tools: real-time backups and comment spam protection.
nl: Essentiële beveiliging gereedschappen: realtime back-ups en bescherming reactie tegen spam.

en: Essential tools to help you grow your audience, track visitor engagement, and turn leads into loyal customers and advocates.
nl: Essentiële gereedschappen om je bezoekersaantallen te verhogen, de betrokkenheid van bezoekers te volgen en bezoekers om te toveren tot trouwe klanten en promotors.

en: Every %d minutes
nl: Elke %d minuten

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
nl: Elke Jetpack site heeft minimaal één verbonden beheerder nodig om de functies goed te laten werken. Koppel je WordPress.com account via de knop hieronder. Zodra je de verbinding tot stand brengt, moet je deze pagina mogelijk vernieuwen om een optie te krijgen voor het veranderen van de verbindingseigenaar.

en: Every minute
nl: Iedere minuut

en: Expecting an array
nl: Er wordt een array verwacht

en: External User
nl: Externe gebruiker

en: Failed to attach your Jetpack license(s). Please try reconnecting Jetpack.
nl: Jetpack licentie(s) bijvoegen mislukt. Probeer Jetpack opnieuw te koppelen.

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
nl: Kon site niet loskoppelen omdat deze reeds lijkt losgekoppeld.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
nl: Het gebruiker token kon niet worden opgehaald bij WordPress.com.

en: Failed to send authentication code. Please try again.
nl: Authenticatiecode verzenden is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to set transient data. Please try again.
nl: Kon transiënte gegevens niet instellen. Probeer het nog eens.

en: Failed to update authentication token. Please try again.
nl: Authenticatie token is niet geüpdatet. Probeer het opnieuw.

en: Fast sites get more page visits, more conversions, and better SEO rankings. Boost speeds up your site in seconds.
nl: Snelle sites krijgen meer paginaweergaven, meer conversies en betere SEO ranglijsten. Boost verhoogt de snelheid van je site in seconden.

en: Fine-tune image quality settings to your liking.
nl: Pas de instellingen voor afbeeldingkwaliteit aan naar je voorkeur.

en: Fully integrated with WordPress & WooCommerce
nl: Volledig geïntegreerd in WordPress & WooCommerce

en: GDPR compliant
nl: AVG-conform

en: Generate and edit content
nl: Genereer en bewerk inhoud

en: Generate featured images
nl: Genereer uitgelichte afbeeldingen

en: Generate images with one-click
nl: Genereer afbeeldingen met slechts één klik

en: Generate text, tables, and lists
nl: Genereer tekst, tabellen en lijsten

en: Generate text, tables, lists, and forms
nl: Genereer teksten, tabellen, lijsten en formulieren

en: Get access to your historical performance scores and see advanced Core Web Vitals data.
nl: Krijg toegang tot je historische prestatiescores en bekijk geavanceerde gegevens van Core Web Vitals.

en: Get feedback on posts
nl: Krijg feedback op berichten

en: Get more subscribers and keep them engaged with our creator tools
nl: Krijg meer inschrijvingen en houd bezoekers geïnteresseerd met onze gereedschappen voor creators

en: Get notifications if your site goes offline
nl: Krijg meldingen als je site offline gaat

en: Get the full Jetpack suite with real-time security tools, improved site performance, and tools to grow your business.
nl: Krijg de volledige Jetpack suite met realtime beveiligingsgereedschappen, verbeterde siteprestaties en gereedschappen om je bedrijf te laten groeien.

en: Grow and track your audience effortlessly.
nl: Verhoog en volg moeiteloos je bezoekersaantallen.

en: Grow your following by sharing your content across social media automatically.
nl: Laat je publiek groeien door je inhoud automatisch te delen op sociale media.

en: Grow your subscribers through our creator network and tools
nl: Laat je abonnees groeien via ons creator netwerk en ons gereedschap

[ctx: Growth Product Feature]
en: Accept payments with PayPal
nl: Accepteer betalingen met PayPal

[ctx: Growth Product Feature]
en: Earn more from your content
nl: Verdien meer met je inhoud

[ctx: Growth Product Feature]
en: Increase earnings with WordAds
nl: Verhoog je omzet met WordAds

[ctx: Growth Product Feature]
en: Jetpack Stats (10K site views, upgradeable)
nl: Jetpack Stats (10.000 siteweergaven, upgraden mogelijk)

[ctx: Growth Product Feature]
en: Unlimited subscriber imports
nl: Ongelimiteerde import van abonnees

en: Guard against malware and bad actors 24/7
nl: Bescherm je site 24/7 tegen malware en kwaadwillenden

en: HTTP %d while communicating with WordPress.com
nl: HTTP %d tijdens de communicatie met WordPress.com

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Great for sites with a lot of content.
nl: Help bezoekers van je site direct antwoorden te vinden, zodat ze blijven lezen en kopen. Geweldig voor sites met veel inhoud.

en: Help your visitors find what they are looking for with instant search results
nl: Help je bezoekers snel antwoorden te vinden met directe zoekresultaten

en: Helper Script body must be base64 encoded
nl: De hoofdtekst van het helper script moet gecodeerd zijn met base64

en: High request capacity *
nl: Hoge aanvraagcapaciteit *

en: Historical performance scores
nl: Historische prestatiescores

en: I'm fine with my plan, thanks
nl: Ik ben tevreden met mijn plan, bedankt

en: IP address `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the private network.
nl: IP-adres `%1$s` is niet geslaagd voor de is_usable_domain controle, omdat het zich binnen het privénetwerk bevindt.

en: If found in a public breach, this password may already be known to attackers.
nl: Als dit wachtwoord in een openbaar datalek is aangetroffen, kan het al bekend zijn bij hackers.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
nl: Als tekstvelden moeten worden geconverteerd naar latin1 in de berekening van de controlesom.

en: If you are on a shared computer, remember to also <a href="%1$s">log out of WordPress.com</a>.
nl: Als je op een gedeelde computer bent, vergeet dan niet ook <a href="%1$s">uit te loggen van WordPress.com</a>.

en: If you did not receive your authentication code, please try again later or %s now.
nl: Als je je authenticatiecode niet hebt ontvangen, probeer het dan later opnieuw of %s Nu.

en: Image CDN
nl: Afbeelding CDN

en: Image CDN Auto-Resize Lazy Images
nl: Afbeelding CDN automatisch aanpassen lazy afbeeldingen

en: Image CDN Quality Settings
nl: Kwaliteitsinstellingen afbeelding CDN

en: Image guide
nl: Afbeelding gids

en: Import a CSV file of your existing subscribers to be sent your Newsletter.
nl: Importeer een CSV bestand van je bestaande abonnees om je nieuwsbrief te verzenden.

en: Import subscribers
nl: Importeer abonnees

en: Important notice about your Jetpack connection:
nl: Belangrijk bericht over je Jetpack verbinding:

en: Included
nl: Inbegrepen

en: Increase your monthly request limit. Upgrade now and have the option to further increase your requests with additional upgrades.
nl: Verhoog je maandelijkse aanvraag beperking. Upgrade nu en heb de optie om je aanvragen verder te verhogen met extra upgrades.

en: Indicates from what plugin the request is coming from
nl: Geeft aan van welke plugin de aanvraag komt

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
nl: Geeft aan waar de registratiehandeling werd geactiveerd, voor tracking/segmentatiedoeleinden

en: Infinitely customizable with integrations and extensions
nl: Oneindig veel mogelijkheden met integraties en uitbreidingen

en: Instant search and indexing
nl: Direct zoeken en indexeren

en: Invalid Parameter
nl: Ongeldige parameter

en: Invalid Registration State
nl: Ongeldige registratiestatus

en: Invalid blog token
nl: Ongeldige blog token

en: Invalid mode: %1$s. Expected "silent" or "normal".
nl: Ongeldige modus: %1$s. Verwachtte "stil" of "normaal".

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: Invalid response from WPCOM API while polling for speed scores
nl: Ongeldige response van WPCOM API tijdens het opvragen van snelheidsscores

en: Invalid token for user %d
nl: Ongeldige token voor gebruiker %d

en: Invalid user id is provided
nl: Ongeldige gebruiker ID opgegeven

en: Invalid user identifier.
nl: Ongeldige gebruiker identifier.

en: Invalid user token is provided
nl: Ongeldige gebruikerstoken opgegeven

en: Invite user
nl: Gebruiker uitnodigen

en: Invite user to WordPress.com
nl: Nodig gebruiker uit voor WordPress.com

en: Is connection owner
nl: Is eigenaar van verbinding

en: Jetpack - Secure Your Account
nl: Jetpack - Beveilig je account

en: Jetpack AI Assistant brings the power of AI right into your WordPress editor, letting your content creation soar to new heights.
nl: Jetpack AI Assistant brengt de kracht van AI direct in je WordPress editor, waardoor je inhoud creatie naar nieuwe hoogten stijgt.

en: Jetpack Blocks
nl: Jetpack blokken

en: Jetpack Force 2FA requires Jetpack’s SSO feature.
nl: Jetpack Force 2FA vereist de SSO functie van Jetpack.

en: Jetpack Plugin Version
nl: Jetpack plugin versie

en: Jetpack Protect checks
nl: Jetpack Protect controles

en: Jetpack Protect detected the following security threats in your site:
nl: Jetpack Protect detecteerde de volgende veiligheidsbedreigingen in je site:

en: Jetpack Protect did not find any known threats in your site. Threats can be exploited by hackers and cause harm to your website.
nl: Jetpack Protect heeft geen bekende bedreigingen gevonden in je site. Bedreigingen kunnen worden uitgebuit door hackers en schade toebrengen aan je site.

en: Jetpack Safe Mode
nl: Veilige modus van Jetpack

en: Jetpack WAF failed to fully deactivate.
nl: Volledig deactiveren van Jetpack WAF is mislukt.

en: Jetpack WAF has been deactivated.
nl: Jetpack WAF is gedeactiveerd.

en: Jetpack WAF has successfully been setup.
nl: Jetpack WAF is succesvol ingesteld.

en: Jetpack WAF is running in "%1$s" mode.
nl: Jetpack WAF draait in "%1$s" modus.

en: Jetpack WAF mode switched to "%1$s".
nl: Jetpack WAF modus gewisseld naar "%1$s".

en: Jetpack WAF rules file failed to generate: %1$s
nl: Jetpack WAF regels bestand kan niet genereren: %1$s

en: Jetpack WAF rules successfully created to: "%1$s".
nl: Jetpack WAF regels succesvol aangemaakt naar: "%1$s".

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
nl: Jetpack heeft geen gekoppelde eigenaar.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
nl: Jetpack heeft een probleem ondervonden bij het opslaan van de opties (cannot_save_secrets). We raden aan dat je contact opneemt met je hostingprovider en hen vraagt om te controleren of de opties tabel schrijfbaar is op je site.

en: Jetpack has locked your site's login page.
nl: Jetpack heeft de inlogpagina van je site vergrendeld.

en: Jetpack has over 40 Gutenberg blocks to help you with your content creation, such as displaying your podcasts, showing different content to repeat visitors, creating contact forms and many more.
nl: Jetpack heeft meer dan 40 Gutenberg blokken om je te helpen met je huidige inhoudcreatie, zoals je podcasts weergeven, andere inhoud tonen aan terugkerende bezoekers, contact formulieren aanmaken en nog veel meer.

en: Jetpack is already connected.
nl: Jetpack is al gekoppeld.

en: Jetpack is not connected. Please connect and try again.
nl: Jetpack is niet verbonden. Koppel opnieuw.

en: Keep your site free from spam and bots
nl: Houd je site vrij van spam en bots

en: Last heartbeat sent at: %s
nl: Laatste hartslag verzonden om: %s

en: Learn More
nl: Kom meer te weten

en: Learn more about the %s and how to protect your account.
nl: Lees verder over de %s en hoe je je account kunt beschermen.

en: Let's get in touch
nl: Laten we contact opnemen

en: License attach request failed.
nl: Aanvraag tot bijvoegen licentie mislukt.

en: Line by line malware scanning
nl: Regel voor regel scannen op malware

en: Lock your content behind a paid content block. To access the content, readers will need to pay a one-time fee or a recurring subscription.
nl: Vergrendel je inhoud achter een blok met betaalde inhoud. Om toegang te krijgen tot de inhoud moeten lezers een eenmalig bedrag betalen of een terugkerend abonnement nemen.

en: Log in as <span>%s</span>
nl: Login als <span>%s</span>

en: Log in with WordPress.com
nl: Login met WordPress.com

en: Log in with another WordPress.com account
nl: Login met een ander WordPress.com account

en: Log in with username and password
nl: Login met gebruikersnaam en wachtwoord

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in safe mode.
nl: Aanmelden op WordPress.com is uitgeschakeld voor sites in de veilige modus.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
nl: Login met WordPress.com is uitgeschakeld voor sites die in staging modus zijn.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
nl: Login met WordPress.com is momenteel niet beschikbaar omdat deze site verbindingsproblemen ondervindt.

en: Login Blocked by Jetpack
nl: Login geblokkeerd door Jetpack

en: Make your content easier to read
nl: Maak je inhoud toegankelijker om te lezen

en: Manage billing and create invoices
nl: Beheer betaling en maak facturen

en: Manage unlimited contacts
nl: Beheer een onbeperkt aantal contacten

en: Manual
nl: Handleiding

en: Manual Critical CSS regeneration
nl: Handmatig regenereren van kritieke CSS

en: Manual rules only
nl: Alleen handmatige regels

en: Match by Email
nl: Overeenkomen via e-mail

en: Missing parameter "last_detached_count".
nl: Ontbrekende parameter "last_detached_count".

en: Monetize your online presence and earn from your website
nl: Verdien geld aan je online aanwezigheid en met je site

en: Move important styling information to the start of the page, which helps pages display your content sooner, so your users don’t have to wait for the entire page to load. Commonly referred to as Critical CSS.
nl: Verplaats belangrijke gegevens over stijl naar het begin van de pagina, waardoor je inhoud sneller wordt weergegeven en je gebruikers niet hoeven te wachten tot de hele pagina geladen is. Vaak kritieke CSS genoemd.

en: My Jetpack
nl: Mijn Jetpack

en: My Jetpack dashboard
nl: Mijn Jetpack dashboard

en: Name of Sync module
nl: Naam van synchronisatiemodule

en: Name of Sync module.
nl: Naam van synchronisatiemodule.

en: Name of Sync queue.
nl: Naam van synchronisatie wachtrij.

en: Never lose a word, image, page, or time worrying about your site with automated backups & one-click restores.
nl: Geen zorgen meer met automatische back-ups en herstel met één klik, zo verlies je nooit een woord, afbeelding of een pagina op je site.

en: New Sync health status
nl: Gezondheidsstatus nieuwe synchronisatie

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
nl: Nieuwe gratis dienst: de verzendkosten van Canada Post weergeven in je winkel!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
nl: Nieuwe gratis dienst: de verzendkosten van USPS weergeven in je winkel. Aanvullende bonus: verzendlabels afdrukken zonder WooCommerce te verlaten.

en: New owner
nl: Nieuwe eigenaar

en: New owner is not admin
nl: Nieuwe eigenaar is geen beheerder

en: New owner is not connected
nl: Nieuwe eigenaar is niet verbonden

en: New owner is same as existing owner
nl: Nieuwe eigenaar is dezelfde als de huidige eigenaar

en: New user token
nl: Nieuwe gebruikerstoken

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: No API key
nl: Geen API-sleutel

en: No blog token found
nl: Geen blogtoken gevonden

en: No known threats found
nl: Geen bekende bedreigingen gevonden

en: No password provided.
nl: Geen wachtwoord opgegeven.

en: No primary user defined
nl: Geen primaire gebruiker gedefinieerd

en: No reply from Jetpack servers
nl: Geen reactie van de Jetpack servers

en: No token for user %d
nl: Geen token voor gebruiker %d

en: No user tokens found
nl: Geen gebruiker tokens gevonden

en: No valid event name or type.
nl: Geen geldige gebeurtenisnaam of geldig type.

en: Not a leaked password
nl: Geen gelekt wachtwoord

en: Not used recently
nl: Niet recent gebruikt

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Number of histogram buckets.
nl: Aantal histogram emmers.

en: Number of requests
nl: Aantal aanvragen

en: Object Type
nl: Objecttype

en: Objects Identifiers
nl: Identifiers van het object

en: One of your IP addresses was not valid.
nl: Een van je IP-adressen is ongeldig.

en: One-click auto fixes
nl: Met één klik automatisch repareren

en: Only one mode may be specified.
nl: Er mag maar één modus worden gespecifieerd.

en: Only super admins can edit the global allow list
nl: Alleen super beheerders kunnen de globale toestemming lijst bewerken

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
nl: Het lijkt erop dat dit niet het juiste e-mailadres is. Probeer het opnieuw!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
nl: We kunnen geen gebruiker vinden met dat e-mailadres. Probeer het nogmaals!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
nl: We konden de herstel token niet valideren.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
nl: Het is ons niet gelukt een herstel e-mail te verzenden. Probeer het nogmaals.

en: Optimize your titles for better performance
nl: Optimaliseer je titels voor betere prestaties

en: Optimizes lazy-loaded images by dynamically serving perfectly sized images for each device.
nl: Optimaliseer het lazy-loading van afbeeldingen door op dynamische wijze de perfecte afbeeldingsgrootte voor ieder apparaat te leveren.

en: Or
nl: Of

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
nl: Meer dan 20.000 vermelde kwetsbaarheden

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
nl: De XML extensie voor PHP is niet beschikbaar. Jetpack vereist de XML extensie om te communiceren met WordPress.com. Neem contact op met je hostingprovider om de XML extensie voor PHP in te schakelen.

en: Page Cache
nl: Pagina cache

en: Page caching speeds up load times by storing a copy of each web page on the first visit, allowing subsequent visits to be served instantly. This reduces server load and improves user experience by delivering content faster, without waiting for the page to be generated again.
nl: Pagina caching versnelt de laadtijd door bij het eerste bezoek een kopie van elke webpagina op te slaan, waardoor volgende bezoeken meteen behandeld kunnen worden. Hierdoor wordt de belasting op de server verminderd en de gebruikerservaring verbeterd door inhoud sneller te leveren, zonder dat gebruikers hoeven te wachten tot de pagina opnieuw gegenereerd is.

en: Paid content gating
nl: Betaalde afgeschermde inhoud

en: Password must be at least %d characters.
nl: Wachtwoord moet ten minste %d tekens bevatten.

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Het wachtwoord mag geen "\" bevatten.

en: Passwords should meet WordPress core security requirements to enhance account protection.
nl: Wachtwoorden moeten voldoen aan de belangrijkste beveiligingsvereisten van WordPress core om accountbescherming te verbeteren.

en: Path to Helper Script
nl: Pad naar helper script

en: Pay with PayPal
nl: Betaal met PayPal

en: Paywall access
nl: Paywall toegang

en: Pending invite
nl: Uitstaande uitnodiging

en: Please connect your user account to WordPress.com
nl: Verbind je gebruikersaccount met WordPress.com

en: Please keep in mind that your current password was found in a public leak, which means your account might be at risk. It is highly recommended that you update your password.
nl: Houd er rekening mee dat je huidige wachtwoord is gevonden in een openbare lek, wat betekent dat je account mogelijk risico loopt. Het is sterk aan te raden om je wachtwoord te updaten.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
nl: Los de rekenoefening op om te bewijzen dat je geen bot bent. Als je de oefening hebt opgelost, moet je opnieuw inloggen.

en: Plus on-demand manual scans
nl: Plus handmatige scans op aanvraag

en: Post IDs to include in Full Sync
nl: Bericht ID's om in volledige synchronisatie op te nemen

en: Post to social networks
nl: Plaats op sociale netwerken

en: Powerful filtering
nl: Krachtige filtering

en: Powerful, automated site security
nl: Krachtige, geautomatiseerde sitebeveiliging

en: Prefix to add before the stats identifiers.
nl: Voorvoegsel toe te voegen voor de statistieken identifiers.

en: Priority support
nl: Ondersteuning met prioriteit

en: Proceed without updating
nl: Doorgaan zonder te updaten

en: Production action to execute
nl: Productie actie om uit te voeren

en: Prompt based content generation
nl: Op prompt gebaseerde inhoud genereren

en: Protect your site against bot attacks
nl: Bescherm je site tegen bot aanvallen

en: Protect your site from bad actors and malware 24/7. Clean up security vulnerabilities with one click.
nl: Bescherm je site 24/7 tegen kwaadwillenden en malware. Los mogelijke veiligheidsrisico's op met één klik.

en: Prove your humanity
nl: Toon je menselijkheid aan

en: Real-time data on visitors
nl: Realtime gegevens over bezoekers

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
nl: Herstel instructies zijn verzonden naar %s. Controleer je inbox!

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
nl: Aanvragende user_id %1$d komt niet overeen met user_id van token %2$d

en: Requests
nl: Verzoeken

en: Require Two-Step Authentication
nl: Vereist twee-staps authenticatie

en: Resend email
nl: E-mail opnieuw versturen

en: Resend invite
nl: Uitnodiging opnieuw verzenden

en: Resend nonce verification failed. Please try again.
nl: Nonce-verificatie mislukt! Probeer het nog eens.

en: Reusing old passwords may increase security risks. A fresh password improves protection.
nl: Het hergebruiken van oude wachtwoorden kan de beveiligingsrisico's vergroten. Een nieuw wachtwoord verbetert de bescherming.

en: Revoke invite
nl: Intrekking uitnodiging

en: Rules updated succesfully
nl: Regels succesvol geüpdatet

en: Run non-essential JavaScript after the page has loaded so that styles and images can load more quickly.
nl: Niet-essentiële JavaScript uitvoeren nadat de pagina is geladen, zodat stijlen en afbeeldingen sneller geladen worden.

en: Save every change
nl: Elke wijziging opslaan

en: Save time and get better responses by automatically blocking spam from your comments and forms.
nl: Bespaar tijd en krijg betere reacties door automatisch spam uit je reacties en formulieren te blokkeren.

[ctx: Scan Product Feature]
en: Access to latest Firewall rules
nl: Toegang tot de recentste firewall regels

[ctx: Scan Product Feature]
en: Automated daily scanning
nl: Geautomatiseerde dagelijkse scans

[ctx: Scan Product Feature]
en: Instant email notifications
nl: Directe e-mail meldingen

[ctx: Scan Product Feature]
en: One-click fixes for most issues
nl: De meeste problemen met één klik opgelost

en: Scan for threats and vulnerabilities
nl: Scannen op bedreigingen en kwetsbaarheden

en: Scan your site for images that aren’t properly sized for the device they’re being viewed on.
nl: Scan je site op afbeeldingen die niet correct zijn geschaald voor het apparaat waarop ze worden bekeken.

en: Schedule publishing
nl: Plan publicatie

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
nl: Script "%s" is afhankelijk van wp-i18n maar specificeert "tekstdomein" niet

en: Secret mismatch
nl: Geheime verificatievragen komen niet overeen

en: Secure Sign On
nl: Veilige aanmelding

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
nl: Beveilig en versnel je site gratis met de krachtige WordPress gereedschap van Jetpack.

en: Secure your site with automatic backups and one-click restores
nl: Beveilig je site met automatische back-ups en terugzetten in één klik

en: Security
nl: Beveiliging

[ctx: Security Product Feature]
en: Automated real-time malware scan
nl: Automatische realtime malware scans

[ctx: Security Product Feature]
en: Comment & form spam protection
nl: Spambescherming voor reacties en formulieren

[ctx: Security Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
nl: De meeste bedreigingen met één klik opgelost

[ctx: Security Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 10GB storage
nl: Realtime cloud back-ups met 10 GB opslag

en: Security tools that keep your site safe and sound, from posts to plugins.
nl: Beveiliging gereedschappen die je site veilig houden, van berichten tot plugins.

en: See <a href="%s">Protect overview page</a> for more information.
nl: Bekijk <a href="%s">Protect overzicht pagina</a> voor meer informatie.

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Send invite
nl: Verzend uitnodiging

en: Set new connection owner
nl: Nieuwe verbindingseigenaar instellen

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
nl: Als dit op onjuist wordt ingesteld, zal de site los worden gekoppeld.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Severity labels
nl: Ernst labels

en: Shared Salt to use when generating checksum
nl: Gedeelde salt om te gebruiken bij het genereren van een checksum

en: Should only range edges be returned
nl: Moeten alleen de uiteinden van het bereik worden geretourneerd

en: Site is not connected
nl: Site is niet gekoppeld

en: Size of batches
nl: Grootte van batches

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
nl: Iemand probeert je misschien te misleiden om hen toegang te geven tot je site. Of je bent gewoon een bug tegengekomen :). Hoe dan ook, sluit dit venster.

en: Something got a little mixed up and an unexpected WordPress.com user logged in.
nl: Er is iets een beetje door elkaar geraakt en een onverwachte WordPress.com gebruiker heeft ingelogd.

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
nl: Er is iets mis met je Jetpack verbinding.

en: Speed up your site and improve SEO in seconds
nl: Versnel je site en verbeter SEO in een mum van tijd

en: Speed up your site with optimized images
nl: Versnel je site met geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Spelling correction
nl: Spellingscorrectie

en: Standalone free plugin for those focused on speed
nl: Standalone gratis plugin voor diegenen die van snelheid houden

en: Start ID for the histogram
nl: Start ID voor het histogram

en: Start a Newsletter by sending your content as an email newsletter direct to your fans email inboxes.
nl: Start een nieuwsbrief door je inhoud als een e-mailnieuwsbrief rechtstreeks naar de inbox van je fans te verzenden.

[ctx: Starter Product Feature]
en: Comment & form spam protection
nl: Spambescherming voor reacties & formulieren

[ctx: Starter Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
nl: De meeste bedreigingen met één klik opgelost

[ctx: Starter Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 1GB storage
nl: Realtime cloud back-ups met 1GB opslag

en: Strengthen customer relationships and grow your business
nl: Versterk klantrelaties en laat je bedrijf groeien

en: Strip non-ascii characters?
nl: Niet ascii tekens strippen?

en: Strong password
nl: Sterk wachtwoord

en: Stunning-quality, ad-free video in the WordPress Editor
nl: Video's van prachtige kwaliteit zonder advertenties in de WordPress editor

en: Success!
nl: Succes!

en: Superior spelling and grammar correction
nl: Superieure verbetering van spelling en grammatica

en: Supports 38 languages
nl: Ondersteunt 38 talen

en: Supports the major social networks
nl: Compatibel met de grootste sociale netwerken

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
nl: Synchronisatie is geannuleerd omdat de IXR client ontbreekt.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
nl: Synchronisatie is geblokkeerd door WordPress.com omdat het een identiteitscrisis zou veroorzaken

en: Take action to stay secure
nl: Onderneem actie om veilig te blijven

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
nl: Tekstdomein aliassen moeten worden geregistreerd voor de %1$s hook. Deze kennisgeving werd getriggerd door het %2$s domein.

en: Thanks for activating the Brute Force Protection feature! To start protecting your whole WordPress Multisite Network, please network activate the %1$s plugin. Due to the way logins are handled on WordPress Multisite Networks, %1$s must be network activated in order for the Brute Force Protection feature to work properly.
nl: Bedankt voor het activeren van de brute force bescherming functie! Om je hele WordPress multisite network te beschermen, dien je de %1$s plugin te activeren op het netwerk. Vanwege de manier waarop logins worden afgehandeld op WordPress multisite netwerken, moet %1$s netwerk geactiveerd worden om de brute force bescherming functie goed te laten werken.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
nl: Het Client ID/WP.com blog ID van deze site

[ctx: The Jetpack Protect product name, without the Jetpack prefix]
en: Protect
nl: Bescherm

en: The WP.com user ID of the connected user
nl: Het WP.com gebruiker ID van de verbonden gebruiker

en: The WP.com user email of the connected user
nl: Het e-mailadres voor WP.com van de verbonden gebruiker

en: The WP.com username of the connected user
nl: De WP.com gebruikersnaam van de verbonden gebruiker

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
nl: Het autorisatieproces is verlopen. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: The endpoint is not available on connected sites.
nl: Het endpoint is niet beschikbaar op verbonden sites.

en: The following Jetpack licenses are invalid, already in use, or revoked: %s
nl: De volgende Jetpack licenties zijn ongeldig, reeds in gebruik of ingetrokken: %s

en: The installed version of %1$s (%2$s) has a known security vulnerability. | The installed version of %1$s (%2$s) has known security vulnerabilities.
nl[0]: De geïnstalleerde versie van %1$s (%2$s) heeft een bekende beveiligingskwetsbaarheid.
nl[1]: De geïnstalleerde versie van %1$s (%2$s) heeft bekende beveiligingslekken.

en: The isActive argument should be set to false.
nl: Het isActive argument moet worden ingesteld op onjuist.

en: The most advanced AI technology Jetpack has to offer.
nl: De meest geavanceerde AI technologie die Jetpack te bieden heeft.

en: The number of sites of the connected WP.com user
nl: Het aantal sites van de verbonden WP.com gebruiker

en: The product argument must be a string.
nl: Het productargument moet een string zijn.

en: The product argument must be an array.
nl: Het product argument moet een array zijn.

en: The product slug %s does not have an associated class handler.
nl: De product slug %s heeft geen gekoppelde klasse handler.

en: The recovery token is not valid for this user.
nl: Het terugzet token is niet geldig voor deze gebruiker.

en: The request is not signed correctly.
nl: De aanvraag is niet correct ondertekend.

en: The request method is missing.
nl: De aanvraagmethode ontbreekt.

en: The required "%s" parameter is malformed.
nl: De vereiste parameter "%s" is verkeerd gevormd.

en: The required "%s" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "%s" ontbreekt.

en: The required "local_user" parameter is missing.
nl: De vereiste parameter "local_user" ontbreekt.

en: The required "nonce" parameter is missing.
nl: De vereiste "nonce" parameter ontbreekt.

en: The simplest way to track visitor insights and unlock your site’s growth
nl: De eenvoudigste manier om inzichten in bezoekers bij te houden en de groei van je site te ontgrendelen

en: The specified product argument %s is an invalid product.
nl: Het opgegeven productargument %s is een ongeldig product.

en: The ultimate tool kit for best-in-class websites.
nl: De ultieme toolkit voor best-in-class sites.

en: The url parameter is required
nl: De URL parameter is vereist

en: There is no previous invite for this user
nl: Er is geen eerdere uitnodiging voor deze gebruiker

en: There was an error contacting Jetpack servers.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de Jetpack servers.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een gebruiker voor u. Neem contact op met de beheerder van je site.

en: There was an error installing your plugin
nl: Er trad een fout op bij het installeren van de plugin

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
nl: Er was een fout bij de login via WordPress.com, probeer het opnieuw of probeer in te loggen met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: There was an issue validating this request.
nl: Er is een fout opgetreden bij het valideren van deze aanvraag.

en: There was an unspecified error registering the site
nl: Er is een ongespecificeerde fout opgetreden bij het registreren van de site

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
nl: Dit wachtwoord komt erg vaak voor. Kies er een die anderen moeilijk kunnen raden.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door hoofdletters, kleine letters of cijfers toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door speciale tekens zoals !#=?*& toe te voegen.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
nl: Dit wachtwoord kan te makkelijk worden geraden: je kunt het verbeteren door letters en cijfers af te wisselen.

en: This request method does not support body parameters.
nl: Deze aanvraagmethode ondersteunt geen body parameters.

en: This request method is not supported.
nl: Deze aanvraagmethode wordt niet ondersteund.

en: This user didn&#8217;t accept the invitation to join this site yet.
nl: Deze gebruiker heeft de uitnodiging om zich bij deze site aan te sluiten nog niet geaccepteerd.

en: This user doesn&#8217;t have a Jetpack SSO connection to WordPress.com. Invite them to the site to increase security and improve their experience.
nl: Deze gebruiker heeft geen Jetpack SSO verbinding met WordPress.com. Nodig hen uit voor de site om de beveiliging te versterken en hun ervaring te verbeteren.

en: This user has connected their WordPress.com account.
nl: Deze gebruiker heeft hun WordPress.com account verbonden.

en: This user is a contractor, freelancer, consultant, or agency.
nl: Deze gebruiker is een aannemer, freelancer, consultant of bureau.

en: This user will be invited to WordPress.com. You can include a personalized welcome message with the invitation.
nl: Deze gebruiker zal worden uitgenodigd op WordPress.com. Je kunt een gepersonaliseerd welkomstbericht toevoegen aan de uitnodiging.

en: Title & summary generation
nl: Titel en samenvatting genereren

en: Token for user %d is malformed
nl: Token voor gebruiker %d heeft verkeerde lay-out

en: Traffic stats and trends for post and pages
nl: Statistieken over verkeer en trends voor berichten en pagina's

en: Transaction fees
nl: Transactiekosten

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t exist.
nl: Geprobeerd een gebruiker uit te nodigen die niet bestaat.

en: Tried to invite a user that doesn&#8217;t have an email address.
nl: Geprobeerd een gebruiker uit te nodigen die geen e-mailadres heeft.

en: Tried to revoke an invite for a user that doesn&#8217;t exist.
nl: Geprobeerd een uitnodiging voor een gebruiker die niet bestaat in te trekken.

en: Tried to revoke an invite that doesn&#8217;t exist.
nl: Geprobeerd een uitnodiging in te trekken die niet bestaat.

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
nl: Twee-staps authenticatie is vereist om toegang te krijgen tot deze site. Bezoek je <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beveiligingsinstellingen</a> om <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">twee-staps authenticatie</a> voor je account te configureren.

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
nl: URI van de beheerderspagina waar de gebruiker wordt doorgeschakeld na de verbindingsflow

en: URL secret does not exist.
nl: URL geheim bestaat niet.

en: URL secret to compare to the ones stored in the database.
nl: URL is verborgen vergeleken met degene die opgeslagen zijn in de database.

en: Unable to fetch the products list from WordPress.com
nl: Kan de productenlijst niet ophalen van WordPress.com

en: Unable to fetch the requested data.
nl: Kan aangevraagde gegevens niet ophalen.

en: Unable to generate waf bootstrap - standalone mode may not work properly: %1$s
nl: Kan geen waf bootstrap maken – standalone modus werkt mogelijk niet goed: %1$s

en: Unable to load class %1$s. Please add the package that contains it using composer and make sure you are requiring the Jetpack autoloader
nl: Kan klasse %1$s niet laden. Voeg het pakket dat het bevat toe met een composer en zorg dat je de Jetpack autoloader vereist

en: Unable to save new URL secret
nl: Kan nieuw URL geheim niet opslaan

en: Unable to unlink the connection owner.
nl: Niet mogelijk om de eigenaar van de verbinding los te koppelen.

en: Unknown Plugin Update Failure
nl: Onbekende fout bij updaten plugin

en: Unlimited subscribers
nl: Onbeperkt aantal abonnees

en: Up to %d requests per month
nl: Tot %d aanvragen per maand

en: Up to 20 requests
nl: Tot 20 aanvragen

en: Upgrade and increase the amount of your available monthly requests to continue using the most advanced AI technology Jetpack has to offer.
nl: Upgrade en verhoog het aantal beschikbare maandelijkse aanvragen om de meest geavanceerde AI technologie te gebruiken die Jetpack te bieden heeft.

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
nl: Gebruiker ID's om in volledige synchronisatie of 'initiële' op te nemen

en: User invite revoked successfully.
nl: Gebruikersuitnodiging succesvol ingetrokken.

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: User was invited successfully!
nl: Gebruiker is succesvol uitgenodigd!

en: User was re-invited successfully!
nl: Gebruiker is succesvol opnieuw uitgenodigd!

en: Using a password similar to your username or email makes it easier to guess.
nl: Als je een wachtwoord gebruikt dat lijkt op je gebruikersnaam of e-mailadres, is het makkelijker te raden.

en: Valid user is required
nl: Geldige gebruiker is vereist

en: Valid user is required.
nl: Geldige gebruiker is vereist.

en: Verification secrets are empty
nl: Geheime verificatievragen zijn leeg

en: Verification secrets are incomplete
nl: Geheime verificatievragen zijn onvolledig

en: Verification secrets not found
nl: Geheime verificatievragen niet gevonden

en: Verification took too long
nl: Verificatie duurde te lang

en: Verify
nl: Verifiëren

en: Verify nonce verification failed. Please try again.
nl: Nonce verificatie mislukt! Probeer het nog eens.

en: Verify your identity
nl: Verifieer je identiteit

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: 1TB of storage
nl: 1TB opslag

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
nl: Videospeler zonder advertenties die je kunt aanpassen

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Built into WordPress editor
nl: Ingebouwd in de WordPress editor

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
nl: Ongelimiteerd aantal gebruikers

en: View Network Admin
nl: Bekijk netwerkbeheer

en: Vulnerable WordPress (version %s)
nl: Kwetsbare WordPress (versie %s)

en: Vulnerable plugin: %1$s (version %2$s)
nl: Kwetsbare plugin: %1$s (versie %2$s)

en: Vulnerable theme: %1$s (version %2$s)
nl: Kwetsbaar thema: %1$s (versie %2$s)

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
nl: Waarschuwing! Je staat op het punt om de eigenaar van de Jetpack verbinding (%s) voor deze site te verwijderen. Hierdoor zijn sommige functies mogelijk niet meer beschikbaar.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
nl: Kon de gebruiker niet ontkoppelen. Probeer het opnieuw.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
nl: Wij konden je account niet vinden. Als je al een account heeft, zorg ervoor dat je verbonden bent met WordPress.com.

en: We highly recommend inviting users to join WordPress.com and log in securely using <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> to ensure maximum security and efficiency.
nl: Wij raden ten zeerste aan om gebruikers uit te nodigen om lid te worden van WordPress.com en veilig in te loggen met <a class="jetpack-sso-admin-create-user-invite-message-link-sso" rel="noopener noreferrer" target="_blank" href="https://jetpack.com/support/sso/">Secure Sign On</a> om maximale veiligheid en efficiëntie te garanderen.

en: We've noticed that your current password may have been compromised in a public leak. To keep your account safe, we've added an extra layer of security.
nl: We hebben gemerkt dat je huidige wachtwoord mogelijk is gelekt in een openbare lek. Om je account veilig te houden, hebben we een extra beveiligingslaag toegevoegd.

en: We've sent a code to %s. Please check your inbox and enter the code below to verify it's really you.
nl: We hebben een code verzonden naar %s. Check je inbox en vul hieronder de code in om te bevestigen dat je het echt bent.

en: Web Application Firewall
nl: Web applicatie firewall

en: With Jetpack Stats, you don’t need to be a data scientist to see how your site is performing, understand your visitors, and grow your site.
nl: Als je Jetpack Stats hebt, hoef je geen wetenschapper te zijn om te zien hoe je site presteert, je bezoekers te begrijpen en je site laten groeien.

en: WordPress.com invitation will be automatically revoked for user: <strong>%s</strong>. | WordPress.com invitations will be automatically revoked for users: <strong>%s</strong>.
nl[0]: WordPress.com uitnodiging wordt automatisch ingetrokken voor gebruiker: <strong>%s</strong>.
nl[1]: WordPress.com uitnodigingen worden automatisch ingetrokken voor gebruikers: <strong>%s</strong>.

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
nl: Je hebt al een account op deze site. <a href="%1$s">Login</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord en verbind daarna met WordPress.com.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te activeren.

en: You are not allowed to install plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site te installeren.

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You aren’t authorized to do that.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dat te doen.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
nl: Je kunt ervoor kiezen om het eigenaarschap van een verbinding over te dragen aan een van deze beheerders die al verbonden zijn:

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
nl: Je kunt nu tijd besparen die je besteedt aan login door je WordPress.com account te koppelen aan %s.

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
nl: Je kan deze methode niet gebruiken voordat je Jetpack hebt geconfigureerd

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
nl: Je beschikt niet over de juiste gebruikersmachtiging om deze actie uit te voeren.
    			Neem contact op met je sitebeheerder als je denkt dat dit een fout is.

en: You don&#8217;t have permission to invite users.
nl: Je hebt geen toestemming om gebruikers uit te nodigen.

en: You don&#8217;t have permission to revoke invites.
nl: Je hebt geen toestemming om uitnodigingen in te trekken.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
nl: Je moet je Jetpack plugin verbinden met WordPress.com om deze functie te gebruiken.

en: You must have Two-Step Authentication enabled on your WordPress.com account.
nl: Je moet twee-staps authenticatie ingeschakeld hebben op je WordPress.com account.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
nl: Je dient Jetpack eerst te registreren voordat je ermee kunt verbinden.

en: You successfully logged out.
nl: Je bent uitgelogd.

en: You're all set! You can now access your account.
nl: Je bent helemaal klaar! Je kunt nu je account openen.

en: Your API key is invalid
nl: De API-sleutel is ongeldig

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
nl: Je IP (%1$s) staat op de lijst van potentiële beveiligingsovertredingen.

en: Your WordPress.com email also used by another user account. This won’t affect functionality but may cause confusion about which user account is connected.
nl: Je WordPress.com e-mail wordt ook gebruikt door een ander gebruikersaccount. Dit heeft geen invloed op de functionaliteit, maar het kan verwarring veroorzaken over welk gebruikersaccount is gekoppeld.

en: Your answer was incorrect, please try again.
nl: Je antwoord was niet juist, probeer het opnieuw.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
nl: Je verbinding met WordPress.com lijkt verbroken te zijn. Probeer opnieuw verbinding te maken als je problemen ervaart.

en: Your email
nl: Je e-mail

en: Your installation of Jetpack Protect is incomplete. If you installed Jetpack Protect from GitHub, please refer to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">this document</a> to set up your development environment. Jetpack Protect must have Composer dependencies installed and built via the build command.
nl: Je installatie van Jetpack Protect is niet afgerond. Als je Jetpack Protect via GitHub hebt geïnstalleerd, bekijk dan <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dit document</a> om je ontwikkelomgeving te configureren. Jetpack Protect moet Composer afhankelijkheden geïnstalleerd hebben en gebouwd via het bouw commando.

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
nl: Je hoofdblog is niet gekoppeld aan WordPress.com. Meld je aan voor een API-sleutel.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
nl: Je wachtwoord is te zwak: Het lijkt erop dat je makkelijk te raden informatie over jezelf hebt gebruikt. Verzin een wat unieker wachtwoord.

en: Your site is affected by %d security threat | Your site is affected by %d security threats
nl[0]: Je site wordt beïnvloed door %d veiligheidsbedreiging
nl[1]: Je site wordt beïnvloed door %d veiligheidsbedreigingen

en: Your site is incorrectly double-encoding redirects from http to https. This is preventing Jetpack from authenticating your connection. Please visit our <a href="%s">support page</a> for details about how to resolve this.
nl: Je site codeert omleidingen van http naar https dubbel. Dit voorkomt dat Jetpack je verbinding kan verifiëren. Bezoek onze <a href="%s">supportpagina</a> voor details over hoe dit op te lossen.

en: Your site is not connected to Jetpack.
nl: Je site is niet gekoppeld aan Jetpack.

en: base64 encoded Helper Script body.
nl: base64 gecodeerde helper script body.

[ctx: product name shown in menu]
en: Activity Log
nl: Activiteiten log

en: reset your password
nl: reset je wachtwoord

en: risks of using weak passwords
nl: risico's van het gebruik van zwakke wachtwoorden
